Oleme aktiivsed õppijad

Sügisel alustasid Kuressaare Ametikoolis tegevusjuhendaja erialal õpinguid kolm  SA Hiiu Maakonna Hooldekeskus Tohvri tublit töötajat, et laiendada oma sensiseid teadmisi ning omandada lisaeriala. Kuid ega Saaremaa pole ainus koht, kus tarkust taga nõudmas käia.

12. jaanuaril 2018 jõudis hoopis Tallinnas pikema täiendõppega finišisse meie hooldusjuht- meditsiiniõde, Kairi Pramann, saades ühtlasi muidugi tunniskirjad, mis sellistel puhkudel ikka asjaga kaasaskäivad.

Lisaks Saaremaale ja Tallinnale on üheks meie lemmik õppimispaigaks saanud hoopis Haapsalu. Sealses kutsehariduskeskuses on mitmed meie hooldustöötajad juba vajaliku kutse omandanud, kuid 2017 aasta sügisel leidis sinna tee üks meie pikaaegne töötaja, kes on otsustanud läbida armastatud koka eialale vastav tasemeõppe. Kuid see pole veel kõik!

14. veebruaril 2018 alustavad 8 meie töötajat omandama hooldaja eriala. Tegemist on töökohapõhise õppega ning õpingud toimuvad seekord Hiiumaal. Soovimegi siinkohal tänada häid koostööparnereid tänu, kellele selline võimalus meil on. Seega olge tänatud Haapsalu Kutsehariduskeskus, Eesti töötukassa ja MTÜ Eesti Samaaria  Misjon.